DÖRDÜNCÜ OSMAN
<<<<<<<<<<Forumumuzdan daha detaylı faydalanmak için Üye olunuz>>>>>>>>>>>>

---IV. Osman Forum Sitesi Yönetimi---
DÖRDÜNCÜ OSMAN
<<<<<<<<<<Forumumuzdan daha detaylı faydalanmak için Üye olunuz>>>>>>>>>>>>

---IV. Osman Forum Sitesi Yönetimi---
DÖRDÜNCÜ OSMAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DÖRDÜNCÜ OSMAN

Dördüncü Osman Dizisi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Site İle İlgili Görüşleriniz....

+2
seyda
--NuR--
6 posters
YazarMesaj
--NuR--
Admin
--NuR--

Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Empty
MesajKonu: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 1:05 pm

Bu başlıkta site ile iigili görüşler yazılacaktır....
sevgilerimle...
Yönetim...
http://www.dorduncuosman.yekinforum.com
--NuR--
Admin
--NuR--

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 7:19 pm

Sitenin üyelerinden hiç memnun değilim...hiçç mesaj yazmıyorsunuz.resim eklemiyorsunuz.yorum yapmıyorsunuz....Sitemiz çok güzel eğlenceli ama yaa....LÜTFEN YORUM YAPALIM YAZI YAZALIM RESİM EKLEYELİM...........
sevgilerimle....
YÖNETİM....
seyda

seyda

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 6:01 pm

emredersin cnm dediğin gibi olsun....
**BusRa**

**BusRa**

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 3:05 pm

Site çok güzel ışıl ışıl ama Şehri nin dediği gibi hiç mesaj yazan yok vb .. Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_rolleyes
http://ozgulsagdic.eniyiforum.org/
--NuR--
Admin
--NuR--

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:01 pm

**BusRa** demiş ki:
Site çok güzel ışıl ışıl ama Şehri nin dediği gibi hiç mesaj yazan yok vb .. Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_rolleyes
işde bende bundan şikayetçiyim.sizin msjlarınız bnı cok sevdırdı cnm...inş..zamanla oda olacak..
seyda

seyda

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:37 pm

SEHRI demiş ki:
**BusRa** demiş ki:
işde bende bundan şikayetçiyim.sizin msjlarınız bnı cok sevdırdı cnm...inş..zamanla oda olacak..
Sayın admin im,dediğiniz gibi zamanla olacak inşaAllah...
--NuR--
Admin
--NuR--

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeCuma Şub. 19, 2010 1:16 pm

Evet Şeyda'cım..İnş...
samanyolcusu
Admin
samanyolcusu

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 7:34 pm

seyda demiş ki:
SEHRI demiş ki:
**BusRa** demiş ki:
Sayın admin im,dediğiniz gibi zamanla olacak inşaAllah...

Arkadaslar insllah site dolupda tasacak ama siz simdilik sadece dogru drüst messaj yazip siteyi baskalarina anlatin , tanitin Cool
Ufuk

Ufuk

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 1:48 pm

Elbette Sayin Admin im..Site ile görüşüm;süper bi site...
samanyolcusu
Admin
samanyolcusu

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 3:04 pm

Ufuk demiş ki:

evet SÜPR bir site ama siteyi dahada süperlestirmek icin daha cok sizleri burda görmeyi isteriz Cool
--NuR--
Admin
--NuR--

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 1:48 pm

samanyolcusu demiş ki:
Ufuk demiş ki:

evet SÜPR bir site ama siteyi dahada süperlestirmek icin daha cok sizleri burda görmeyi isteriz Cool

Ewt sayin adminim...Siteyle cok ugrasıyorum cok yoruluyorum gercekten,sırf siz değerli üyelerimiz için....
MyDarkWorld

MyDarkWorld

Nerden : Çaresiz, hareketsiz, ölmeye yakın bir uçurumun dibindeyim...

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:44 am

Söyleyeceklerimin ne kadarı hoşunuza gider bilmiyorum ama söylesem daha iyi olur, içimde tutmam.

Forum kuralları ile ilgili aslında. Orda yazan sayesinde birçok başlık kilitlendi. Açtığım başlıkların hepsini de Admin'lerden izin alarak açmıştım.

Eğlencelik (Eğlenceli Herşey:)) Diye forum var. Orası neye yarayacak şimdi? Ordaki başlıkları sırf "eğlence" olsun diye açmıştık ama "Daha kalite başlıklar" istediğiniz için hepsi gitti. Nasıl başlık istiyorsunuz bari onu söyleyin de ona göre başlık açalım bizde. Yoksa her açtığımız kitlenecek...
--NuR--
Admin
--NuR--

MesajKonu: Geri: Site İle İlgili Görüşleriniz....   Site İle   İlgili Görüşleriniz.... Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 3:33 pm

Bom oyunu gereklımı..?kalitelımı..?,

Ewt gereksiz kaliteli olamayan başlıkları kilitledik..baktık ki,başlıklar sohbetede dönmüş,kiltlendi..

Sizlerden daha yüksek seviyelı,kaliteli başlıklar beklıyoruz...

Mesela=Üsttekine Meslek Seçelim!! Sen 4 Kelime Ver, Alttaki Hikaye Yazsın:)

Bunlar gzl kalitelı..arkadaşlar kaliteli başlık istiyoruz..Eglenceli..Basit başlık beklemıyoruz,,biz sizlerden...Gereksiz başlıkları elbet kilitleyeceğiz..kendinizi admin olarak düşünün,siz kilitlemez misiniz..???

Sizlerden sadece başlıkları sohbete döndürmeyip,kaliteli,eğlenebileceğiniz başlık istiyoruz...

YÖNETİM.....

Site İle İlgili Görüşleriniz....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dizi Site Tanıtım Grubu